KONTAKTAI

 

Darbo laikas
I-IV  7:30 – 16:30
V       7:30 – 15:15
Pietūs: 11:30 – 12:15
Avarinis 8 615 34834 8 601 74000
Administracija
Direktorius Vaidas Virbalas vaidas.virbalas@velziokomunalinis.lt
Direktoriaus pavaduotojas Valerijus Baranovskis valerijus.baranovskis@velziokomunalinis.lt
Administratorė – personalo specialistė Vanda Petrulienė info@velziokomunalinis.lt
Administratorė – viešųjų pirkimų specialistė Jūratė Šmočiukienė jurate.smociukiene@velkom.lt
Buhalterija
Vyr. finansininkė Audronė Štarolienė audrone.staroliene@velziokomunalinis.lt
Buhalterė Žana Zamyslova zana.zamyslova@velziokomunalinis.lt
Buhalterė Nijolė Šatienė nijole.satiene@velziokomunalinis.lt
Buhalterė (gyventojų mokesčiai) Janina Mincienė janina.minciene@velziokomunalinis.lt
Daugiabučių namų administravimo ir pastatų priežiūros tarnyba
Pastatų priežiūros ir administravimo specialistė Jolanta Čekanauskaitė jolanta.cekanauskaite@velziokomunalinis.lt
Pastatų priežiūros ir remonto meistras Jonas Juodis jonas.juodis@velziokomunalinis.lt
Pastatų priežiūros ir remonto inžinierius Algis Rimonis algis.rimonis@velziokomunalinis.lt
Pastatų priežiūros ir administravimo specialistė Daiva Jusienė daiva.jusiene@velziokomunalinis.lt
Šilumos gamybos tarnyba
Inžinierius šilumininkas Dainius Andzevičius dainius.andzevicius@velziokomunalinis.lt
Inžinierė šilumininkė Alvyra Bogušienė alvyra.bogusiene@velziokomunalinis.lt
Vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tarnyba
Vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tarnybos vadovas Vytalis Aidukas vytalis.aidukas@velziokomunalinis.lt
Vandentvarkos inžinierius Aivaras Mickus aivaras.mickus@velziokomunalinis.lt
Vandentvarkos inžinierius Pranas Čekys pranas.cekys@velziokomunalinis.lt
Vandentvarkos inžinierė Vijolė Želnytė vijole.zelnyte@velziokomunalinis.lt
Energetikos tarnyba
Energetikos tarnybos vadovas Giedrius Skardžius giedrius.skardzius@velziokomunalinis.lt