Struktūra ir kontaktai

Darbo laikas

I-IV  7:30 - 16:30
V     7:30 - 15:15

Pietūs: 11:30 - 12:15

 
Avarinis 8 615 34834 8 601 74000
        
Administracija
Direktorius Vaidas Virbalas vaidas.virbalas@velziokomunalinis.lt
Direktoriaus pavaduotojas Valerijus Baranovskis valerijus.baranovskis@velziokomunalinis.lt
Administratorė – personalo specialistė Vanda Petrulienė info@velziokomunalinis.lt
Administratorė – viešųjų pirkimų specialistė Vita Malinskienė vita.malinskiene@velziokomunalinis.lt
Buhalterija
Vyr. finansininkė
Audronė Štarolienė audrone.staroliene@velziokomunalinis.lt
Buhalterė Žana Zamyslova zana.zamyslova@velziokomunalinis.lt
Buhalterė Nijolė Šatienė nijole.satiene@velziokomunalinis.lt
Buhalterė Aušra Darasevičiūtė ausra.daraseviciute@velziokomunalinis.lt
Buhalterė (gyventojų mokesčiai) Janina Mincienė janina.minciene@velziokomunalinis.lt
Daugiabučių namų administravimo ir pastatų priežiūros tarnyba
Daugiabučių namų administravimo ir pastatų priežiūros tarnybos vadovas
Arkadijus Lysovas
arkadijus.lysovas@velziokomunalinis.lt
Pastatų priežiūros ir remonto meistras Jonas Juodis jonas.juodis@velziokomunalinis.lt
Pastatų priežiūros ir administravimo specialistė Jolanta Čekanauskaitė jolanta.cekanauskaite@velziokomunalinis.lt
Pastatų priežiūros ir administravimo specialistė Daiva Jusienė daiva.jusiene@velziokomunalinis.lt
Pastatų priežiūros ir remonto inžinierė
Gitana Baškauskienė gitana.baskauskiene@velziokomunalinis.lt
Šilumos gamybos tarnyba
Šilumos gamybos tarnybos vadovas Rolandas Džiūvė rolandas.dziuve@velziokomunalinis.lt
Inžinierius šilumininkas
Raimundas Baškauskas raimundas.baskauskas@velziokomunalinis.lt
Inžinierius šilumininkas Dainius Andzevičius dainius.andzevicius@velziokomunalinis.lt
Inžinierė šilumininkė Alvyra Bogušienė alvyra.bogusiene@velziokomunalinis.lt
Vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tarnyba
Vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tarnybos vadovas
Darius Šukys darius.sukys@velziokomunalinis.lt
Vandentvarkos inžinierius Aivaras Mickus aivaras.mickus@velziokomunalinis.lt
Kontrolierius
Vytautas Kalvelis vytautas.kalvelis@velziokomunalinis.lt
Energetikos tarnyba
Energetikos tarnybos vadovas
Giedrius Skardžius giedrius.skardzius@velziokomunalinis.lt
Projektų vadovas projektai@velziokomunalinis.lt
Krekenavos eksploatacijos ir remonto tarnyba
Krekenavos eksploatacijos ir remonto tarnybos vadovas Pranas Čekys